Domov > Novinky > Obsah
Up Coming Skladací stôl série VMSwork
May 22, 2017

image.pngimage.png


Kancelársky skladací stôl zohráva významnú úlohu v modernom kancelárskom nábytku. Vlastnosti o ľahké a flexibilné skladacie stoly sú schopné prispôsobiť rôznorodosť kancelárskych priestorov a aplikovať na rôzne požiadavky.

 

Po vývoji kancelárskeho nábytku je dizajn sklápacieho stolového radu VMS prezentovaný moderným minimalistickým štýlom. Formované s drevenou textúrou a jemnou linkou prinášajú naše produkty efektívny dojem. Podstata dizajnu sa zameriava na kovové nožičky Y a nosnú konštrukciu kolesa, tenký rám uvoľňuje viac priestoru pod povrchom, pretože je pevný na udržanie celej hmotnosti, upevňovacie zariadenia na kolieskach pomáhajú stôl stojace v určenej polohe po premiestnení z miesta na miesto. Navyše, skrutkové spojenie poskytuje pohodlnú montáž a skladací stôl je ľahko transportovaný s možnosťou KD.

 

Vývoj našich produktov ponúka zákazníkom väčšiu voľbu o kancelárskych prostrediach, skladací stôl by mal prelomiť tradičnú metódu tým, že posilní komunikáciu a spoluprácu medzi pracovným partnerom. Veríme, že inovácia tejto myšlienky rozširuje vašu pracovnú oblasť o svoju mobilitu a stabilitu.


Súvisiace novinky